One Pot Nikujaga – japonský hovězí a bramborový guláš

Uklidňující týdenní večeře – One Pot Nikujaga! Příprava tohoto jednoduchého japonského hovězího a bramborového guláše zabere pouhých dvacet minut, ideální spolu s okrajovým provedením teplé sushi rýže.

Proč se našemu týmu líbí toto

Nikujaga připomíná japonskou srovnatelnou s drůbeží nudlovou polévkou. Vyvolává ve vás příjemný a útulný pocit, spolu s dobrým vařením i osvětlením, takže vám v břiše nelehne. Připraveno v jednom hrnci, také není potřeba hromada jídel!

Využitím ztraceného krytu k přípravě komponentů jsou brambory i mrkev ještě hladké, přičemž si stále zachovávají svou strukturu. Je to zajímavé z hlediska preference a pohledu. Náš tým věří, že brambora je ve skutečnosti hladká, když do ní zaútočíte, je jako kaše!

Co přesně je vlastně Nikujaga?

Nikujaga je ve skutečnosti iluminační japonský bramborový guláš a hovězí maso. Původně se vyrábělo prostřednictvím kuchařů pocházejících z japonského královského námořnictva, v současnosti je to typické týdenní jídlo, které se objevuje v domácnostech i v restauracích po celém Japonsku.

Základními složkami jsou ve skutečnosti typicky tenké nudličky hovězího masa spolu s cibulí, mrkví, nudlemi shirataki a také celebrita jídla – brambory. Připraveno s využitím ztraceného obalu, který rozumí otoshibuta, bez ohledu na to, co je skutečně připraveno k dokonalosti, zachování formy i rámce a zároveň přijímá chutě koření a nabídky.

One Pot Nikujaga – japonský hovězí a bramborový guláš

Kde to náš tým objevil

Byl to vlastně výlet dolů po schodech, o jedno patro nebo více ve výtahu a také s nenápadnými bílými dveřmi, kterých se náš tým účastnil v podzemním baru v japonské Ósace.

Prostřednictvím naší kamarádky Reny a jejího manžela byl náš tým ve skutečnosti zamíchán přímo do malé kuchyňské části zodpovědné za lavici spolu s komponentami a přepsaným pokrmem pro jejich variaci miso polévky a Nikujaga.

Přesně to, co vyhovělo, byla účast AC/DC na projektoru v zákulisí, jejich kamarádi, kteří se přihlásili s naším týmem na oslavu sushi, a také fantastická diskuse ve výběru poškozené japonštiny a angličtiny.

Potřebné materiály

150 g velmi jemně nakrájeného hovězího masa rozkrájejte přímo na nudličky, využijte maso shabu shabu nebo dokonce efektivně vařte steak v Austrálii
3 rozměry nástroje na brambory, nakrájené na kostičky, 350 g / 12,34 oz
1 mrkev trochu
100 g shirataki nudlí (obvykle padesát procent balení / 3,52 oz) konnyaku / konjac snížené cal nudle, pod skvělými bramborovými nudlemi
1 cibule nakrájená na čtvrtky, bíle zbarvená nebo dokonce nahnědlá cibule
1 hrst přibližně nakrájených čerstvých fazolí, pod sněhem hrášek nebo dokonce chřest
Zásoba 2 ½ hrnků dashi (2,5 lžičky prášku dashi + 625 ml / 1,3 litru vody)
¼ hrnku sójové omáčky + 1 polévková lžíce, 65 ml / 2,19 fl unce
¼ hrnku přínos pod Mandarinská rýže červená bílá sklenka červeného nebo bílého vína, 30 ml / 1,35 fl unce
3 lžíce cukru 45 g / 1,58 oz
2 lžíce mirinu
1 lžíce tuku

Pokyny

Odstraňte shirataki nudle pocházející z balení a také snižte přibližně o padesát procent. Umístění v misce, stejně jako řešit spolu s dušenou posypeme po dobu několika minut. rezerva a odvodňovací potrubí.
sto g nudlí shirataki

Vložte tuk do hrnce na nástroj na vyšší teplotu. Zahrňte velmi jemně nakrájené nudličky hovězího masa a na chvíli nebo více smažte do hněda. Vložte sójovou omáčku, benefit, cukr i mirin a nechte maso na další 1-2 minuty nasytit chutěmi.
150 g velmi jemně nakrájeného hovězího masa, ¼ hrnku sójové omáčky, ¼ hrnku benefit, 3 lžíce cukru, 1 lžíce tuku, 2 lžíce mirinu
Následně přidejte brambory, cibuli a mrkev. Smíchejte mezi sebou a poté vložte do scezených trubek nudle shirataki. Smažte ještě jednu minutu nebo déle.
3 brambory, 1 mrkev, 1 cibule
Vložte přívod dashi a dejte páru, poté snižte teplo směrem k varu na sníženém teplém nástroji.
Zásoba 2 ½ hrnků dashi
Uvnitř příběhu z jakéhokoli typu pěny na vedení spolu s lžící, stejně jako poskytnout jakoukoli jemnou směs, poté se vypořádejte s krytem nebo dokonce otoshibuta (Japonci ztrácejí kryt – můžete také snadno použít hliníkovou lehkou fólii nebo dokonce nahlásit ručník ). Vařte dalších 10 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud nejsou brambory skutečně hladké a hladké. Podrobnosti: Brambory můžete snadno kontrolovat vidličkou nebo dokonce hůlkou.
Odstraňte obal nebo dokonce otoshibuta, stejně jako nechejte vyniknout své čerstvé fazole na vodítku, což jim umožní připravit se na chvíli před výměnou teplé.
1 hrst čerstvých fazolí

Provádějte okamžitě, nebo dokonce povolte k úžasnému poté, co vynikne v chladničce, dokud nebudete připraveni ohřát na sníženém plameni. To jistě umožní, aby se chutě ustálily včas.